INSTALEX Aleksander Juraszek

INSTALEX
Aleksander Juraszek

ul. Główna 780
34-381 Radziechowy

tel. 515-216-013

Nasze usługi

Instalex - nasze usługi

Nasza firma stara się podążać za wprowadzaniem coraz to nowych technologii w dziedzinie instalacji. Śledzimy najnowsze osiągnięcia i staramy się korzystać z ich możliwości. Firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji gazowych, kanalizacyjnych i wodnych, kotłowni, centralnego ogrzewania, systemów solarnych, ogrzewania podłogowego, pomp ciepła, instalacji elektrycznych, odgromowych, rekuperatorów wraz z montażem niezbędnego osprzętu. Wykonujemy także pomiary ochronne istniejących instalacji elektrycznych i odgromowych oraz analizy spalin działających kotłów grzewczych.

Przeprowadzamy prace konserwacyjne i zachowawcze w budynkach jedno- i wielorodzinnych. Świadczymy usługi dla spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, jak również klientów indywidualnych i firm. Zajmujemy się także naprawami, wymianą i konserwacją instalacji sanitarnych, C.O. (centralnego ogrzewania) i gazowych. W czasie swojej działalności wykonaliśmy kilkadziesiąt przyłączy i kilkaset instalacji w wielu obiektach o różnorakim wykorzystaniu.

Jesteśmy wiodącym liderem na Podbeskidziu, jeżeli chodzi o montaż pomp ciepła. Zrealizowaliśmy szereg projektów, które do dziś świetnie funkcjonują.

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów dlatego też nie ograniczamy się tylko do wykonawstwa, ale chętnie doradzamy jak najlepsze rozwiązania, przekazując doświadczenia zebrane w ciągu wieloletniej działalności.