INSTALEX Aleksander Juraszek

INSTALEX
Aleksander Juraszek

ul. Główna 780
34-381 Radziechowy

tel. 515-216-013

O nas

Instalex - o nas

Firma INSTALEX działa w branży instalatorskiej od lat 90-tych. Właścicielem firmy jest Aleksander Juraszek. Działamy głównie na terenie woj. ślaskiego, w szczególności na Podbeskidziu.

Zakład zatrudnia na stałe wysoko wykwalifikowanych pracowników. Łatwo dostosowujemy się do wszelkich zmian, nowości i zmieniającej się technologii w naszej dziedzinie. Jesteśmy firmą nowoczesnych usług w naszej branży. Dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników. Jednym z naszych najlepszych, stałych klientów jest Grupa Żywiec SA.
Poprzez zdobyte doświadczenie oraz współpracę z renomowanymi i uznanymi markami ,a w szczególności z firmą Vaillant, staramy się ciągle nadążać za najnowszymi technologiami.

Profesjonalne usługi , wykwalifikowana załoga oraz zadowolenie klientów sprawiły że INSTALEX jest bardzo dobrze rozpoznawalną i kojarzoną firmą na Podbeskidziu posiadającą odpowiednią wiedzę i zgromadzone przez wiele lat doświadczenie w dziedzinie energii odnawialnej, w szczególności kompleksowym wykonaniem instalacji pomp ciepła, polegającym na odpowiednim doborze, projekcie, profesjonalnym wykonawstwie oraz autoryzowanym serwisie.

Firma dysponuje najnowszym specjalistycznym sprzętem do wykonywania odwiertów geotermalnych. Posiada wiertnicę niemieckiego producenta GEOTEC – najnowsza wersja Rotomax Li. Jest to pierwsza taka maszyna, która trafiła na rynek europy wschodniej.

 

 

Social media:

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Facebooka, gdzie na bieżąco dodawane są zdjęcia z nowych realizacji.

 

https://www.facebook.com/instalexinstalacje

Można nas także znaleźć w filmach zrealizowanych przez GlobEnergię: